Mayıs ayında yüzde 100 elektrikli MG4 modelinde ödeme fırsatı

MG, Avrupa’da sınıfının en çok satan yüzde 100 elektrikli modeli MG4’te benzeri görülmemiş mayıs ayı kampanyasını açıkladı.

Mayıs ayında yüzde 100 elektrikli MG4 modelinde ödeme fırsatı

Otomotiv devi SAIC bünyesinde yer alan köklü İngiliz orijinli otomobil markası MG, yüzde 100 elektrikli MG4 modeli ile yeni bir elektrikli otomobil sahibi olmak isteyen herkese benzeri görülmemiş finansman fırsatları sunuyor.

Mayıs ayı içerisinde, 577 kilometre WLTP şehir içi menzili ile yüzde 100 elektrikli sürüş keyfini yaşatan sınırlı stoklardaki MG4 Electric modeline; 200, 300 ve 350 bin TL için 3, 6, 9 ve 12 ay; 500, 600, 675 ve 750 bin TL için 3 ve 6 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği ve 1 milyon 349 bin TL’den başlayan kaçırılmaz fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Bu kampanya ile MG4 müşterileri mayıs ayına özel ödeme planı kapsamında araç fiyatının yüzde 50’sine kadar finansman desteğinden faydalanabilecek.

Markanın müşterilere sunduğu bir diğer benzersiz avantaj ise “MG ValueGuard Değer Koruma Programı”. Ayrıca standart 7 yıl-150 bin kilometrelik araç ve batarya garantisi, Türkiye genelinde güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci MG4 alacak müşterilere eş zamanlı olarak sunuluyor. Bir diğer yüzde 100 elektrikli SUV modeli ZS EV modeli ise mayıs ayında 100 TL takas desteği ve 150 bin TL’ye 12 ay vadeli 1,99 faizli kredi desteği birlikte sunuluyor.

Mayıs ayında yüzde 100 elektrikli MG4 ve ZS EV modellerini satın alacak müşterilere sunulan bir diğer önemli avantaj da “MG ValueGuard Değer Koruma Programı.” Bu kapsamda Doğan Trend, aracın değerini koruyarak 1 sene sonra, aracın satın alındığı tarihteki fatura tutarı ile geri almayı garanti altına alıyor.

Bu sayede elektrikliye geçiş konusunda müşterilerin aklında hiçbir soru işareti bırakmayan MG markası, elektrikli araç satın alma kararını çok daha kolay bir hale getiriyor. MG4 ve ZS EV modelleri; Türkiye’de MG ValueGuard Geri Alım Programının yanında, standart 7 yıl-150 bin kilometrelik araç ve batarya garantisi, Türkiye genelinde güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci de sunuyor.

  Hibya Haber Ajansı